תיקון פנצ'ר ברכב ודרכים להימנע מפנצר

תיקון פנצ'ר ברכב – איך נמנע? פאנצ'ר ברכב הוא אחד המצבים הפחות נעימים שאדם יכול לחוות עם רכבו. זהו מצב שתמיד תופס אותנו לא מוכנים ומתרחש בתזמון הכי לא מתאים שיש. כמובן גם שלא כולנו יודעים כיצד להחליף גלגל ואז נאלצים לחכות לעזרתו של אדם אחר. מעבר לחוסר הנוחות שכרוך בדבר, מדובר על מצב שיכול לעיתים להוות סכנה מבחינה בטיחותית ואף לסכן את חיי הנהג, הנוסעים ברכב והנוסעים מסביב. בימינו כבר קיימים מספר פתרונות למניעת פנצ'ר ברכב ולדרכי התמודדות במידה ונתפסנו לא מוכנים ואובדי עצות.

הנה כמה דרכים בעזרתן תוכלו להימנע ככל שניתן מפנצ'ר בגלגלי הרכב:

1. חומר הגנה נגד פנצ'רים האמור להעניק מאה אחוז הגנה – שמו של המוצר הוא ריינוטייר , מוצר זה עבר את המבחנים המחמירים של מכון התקנים האמריקאי. מוצר זה עשוי משכבה של חומר פולימור, את החומר שמים על סוליית הצמיג. מטרתה של שכבה זו היא להעניק הגנה לצמיג מפני פנצ'רים. למעשה החומר מונע פנצ'רים. במקרה וחפץ כלשהו חודר ויוצר חור בצמיג, שכבת החומר הופכת למעטפת סביב החפץ שחדר במשיכת החפץ החוצה שכבה זו סוגרת את החור שנוצר בצמיג.

2. החלפת צמיגים שחוקים – למעשה מומלץ להחליף את צמיגי הרכב כל שלוש עד חמש שנים, תלוי בסוג הצמיג ובסוג הרכב. צמיגים של רכב רגיל מתאימים לשימוש עד כ שמונים אלף ק"מ. בנוסף לכך מומלץ להחליף את מיקום הצמיגים אחת לשנה. את האחוריים לשים מקדימה והקדמיים אחורה, זוהי דרך נוספת לשמור על צמיגי הרכב מבלאי והצמיגים יישארו שמישים לזמן רב יותר. שמירה נכונה על צמיגי הרכב היא אחת הדרכים להימנע מפנצ'ר ברכב.

3. מומלץ לשים לב באילו דרכים אנחנו בוחרים לנסוע. מן הסתם מומלץ להימנע מאתרי בנייה ושיפוצים, שם סביר להניח שניתקל במסמרים וברגים על הארץ אשר יכולים לחדור את צמיגי הרכב שלנו .כמו כן מומלץ להימנע ככל שניתן משבילי אפר ושבילים צדדיים אשר נוהגים להשליך אליהם פסולת בניין לדוגמה. בגדול כדאי לשים לב באילו דרכים אנחנו עוברים עם רכבנו והאם קיימים בהן גורמי סיכון לצמיגי הרכב שלנו.

4. יש לבדוק באופן קבוע את לחץ האוויר בצמיגים. איבוד אוויר הדרגתי בגלגלי הרכב הינו מסוכן. במידה ואין מספיק אוויר בגלגל מתקיים מצב שבו יש חיכוך פנימי גבוה בצמיג. דבר זה גורם לטמפרטורה לעלות מאוד והתפוצצות הצמיג באמצע הנסיעה. מסוכן מאוד! חשוב להימנע.

אם בכל זאת הגעתם למצב שבו תצטרכו תיקון פנצ'ר ברכב , אתם מוזמנים להגיע לצמיגי עדי לתיקון ובנוסף, נשמח להתאים עבורכם את הצמיגים הכי טובים ממיטב המותגים – צמיגי מישלין , צמיגי גודייר ועוד. הפנצ'רייה ממוקמת בראשון לציון, נשמח לתת לכם שירות.

תיקון פנצ'ר ברכב

אולי יעניין אתכם

תיקון פנצ'ר ברכב ודרכים להימנע מפנצר
4.9/5

אודות צמיגי עדי

צמיגי עדי מתמחים במגוון שירותים לרכב פרטי, מסחרי טנדרים 4*4 ומשאיות.
אנחנו מתמחים בצמיגים ומבצעים תיקונים במחירים חסרי תקדים!

צרו עימנו קשר

לייעוץ מהיר מלאו פרטים

מבצע חסר תקדים בצמיגי עדי!

תיקון פנצ'ר רק 50₪

הגיעו עכשיו לפלוטיצקי 17, ראשון לציון

דילוג לתוכן