תיקון פנצ'ר בקלות

לא כל מי שמחזיק רכב יודע כיצד להחליף גלגל במקרה הצורך. זאת למרות שפנצ'ר בגלגל הוא תופעה שכיחה ואין למעשה כל סיבה שנהגים לא יידע כיצד לבצע תיקון פנצ'ר בקלות.

חשוב לדעת כי כל הציוד להחלפת גלגל נמצא כבר ברכב שלכם. על מנת להחליף גלגל תזדקקו לגלגל רזרבי, למפתח ברגים ולמגבה (ג'ק).

כל שעליכם לעשות כאשר מחליפים גלגל הוא להגביה מעט את הרכב באמצעות המגבה (יש לשים אותו תחת חלק קשיח ויציב ולא פלסטיקי ורעוע), לשחרר את ארבעת הברגים שמחזיקים את הגלגל באמצעות מפתח ברגים, ואז להוציא את הגלגל המפונצ'ר ולהחליף אותו בגלגל הרזרבי.

לאחר מכן יש לחזק חזרה את ארבעת הברגים ולהנמיך את האוטו באמצעות הוצאת המגבה. מדובר בתהליך פשוט למדיי שניתן לבצע גם אם אין לכם יכולת טכנית גבוהה ביותר.

נוסעים לפנצ'רייה

לאחר שביצעתם תיקון פנצ'ר בקלות, חשוב מאוד לנסוע לפנצ'רייה. מכיוון שכעת אחד הגלגלים באוטו הוא הגלגל הרזרבי, מומלץ לנסוע במהירות לא גבוהה ולהגיע בהקדם לאנשי המקצוע של הצמיגים.

בפנצ'רייה ייקחו את הגלגל שהיה בו תקר ויבצעו גם בו תיקון פנצ'ר בקלות. במידה והתקר נגרם מחור בגלגל עקב כניסת בורג או חפץ חד כלשהו  – במקרים רבים יוכלו בפנצ'רייה אמינה ומוסמכת כמו "מלי צמיגים" לסתום את החור שנוצר ובכך להשמיש את הגלגל לשימוש חוזר.

לעתים לא ניתן לתקן את הגלגל ולכן יהיה צורך להחליף אותו ולרכוש צמיג חדש עבור האוטו שלכם. חשוב לדעת כי פעולות תיקון פנצ'ר בקלות יכולות להיעשות על ידי אנשי המקצוע המתאימים בלבד בפנצ'ריה טובה ואמינה. זאת מאחר ותקינות הצמיגים ברכב היא כה חשובה עבור בטיחות הנסיעה שלכם.

בצמיגי עדי – פנצ'ריה בראשון לציון ידאגו להתאים לכם את הצמיגים הכי איכותיים, לדוגמה צמיגי מישלין , צמיגי גודייר ועוד.

אולי יעניין אתכם

תיקון פנצ'ר בקלות
4.9/5

אודות צמיגי עדי

צמיגי עדי מתמחים במגוון שירותים לרכב פרטי, מסחרי טנדרים 4*4 ומשאיות.
אנחנו מתמחים בצמיגים ומבצעים תיקונים במחירים חסרי תקדים!

צרו עימנו קשר

לייעוץ מהיר מלאו פרטים

מבצע חסר תקדים בצמיגי עדי!

תיקון פנצ'ר רק 50₪

הגיעו עכשיו לפלוטיצקי 17, ראשון לציון

דילוג לתוכן